‘Ne Biliyoruz ki’ filminin esin kaynağı, kuantum doktoru Türkiye’ye geliyor

Yazdığı kitap, olay yaratan "Ne Biliyoruz ki / What The Bleep Do We Know" filmine esin kaynağı olan, Kuantum fiziği gibi karmaşık bir konuyu basite indirgeyerek herkesin anlayabileceği şekilde anlatabilen ve bundan dolayı Dr. Kuantum olarak anılan Fred Alan Wolf, 19-20 Eylül 2007’de Türkiye’de seminer verecek…

14.08.2007 - 14:17 | MediaCat

Yazdığı kitap, olay yaratan “Ne Biliyoruz ki / What The Bleep Do We Know” filmine esin kaynağı olan, Kuantum fiziği gibi karmaşık bir konuyu basite indirgeyerek herkesin anlayabileceği şekilde anlatabilen ve bundan dolayı Dr. Kuantum olarak anılan Fred Alan Wolf, 19-20 Eylül 2007’de Türkiye’de seminer verecek…

Kuantum fiziği hakkında 11 kitap yazan, ABD Ulusal Kitap Ödülü’nü kazanan “Taking the Quantum Leap” ile ülkemizde de yayınlanan ve olay yaratan film “What The Bleep Do We Know” a esin kaynağı olan kuantum fiziği profesörü Fred Alan Wolf, Türkiye’ye geliyor.

72 yaşındaki profesör, ANKA Kişisel Gelişim ve Danışmanlık şirketi tarafından 19-20 Eylül 2007 tarihlerinde İstanbul Swissotel’ de düzenlenen seminerde, kantum fiziğini ve günlük hayatımızla ilişkisini anlatacak.

“Çevremizde ve evrende var olan maddi varlıkların içinde derinlere daha derinlere gidildikçe hangi taneciklerin var olduğunu, orada hangi olayların nasıl meydana geldiğini kısacası mikro-evren dediğimiz bu evreni yöneten yasaları” araştıran kuantum fiziği, insanlara hayatlarını nasıl kontrol altına alabileceklerine dair bir bakış açısı sunuyor.

“Ben bunu daha önce gördüm”, “Kötülüğü çağırırsan gelir”, “Bir şeyi 40 defa söylersen olur” gibi, yüzyıllardan süzülüp gelerek, dilimize ve hayatımıza yerleşmiş inanışlarımızın bilimsel açıklamasını, zihniniz ve çevrenizdeki cisimler arasındaki ilişkiyi merak ediyorsanız; bu semineri kaçırmayın!

Seminer davetiye için www.biletix.com.tr ve daha detaylı bilgi için www.drquantuministanbul.com

Ayrıntılı Bilgi İçin;
Neslihan Aydemir
Inhouse İletisim
Tel: 0212 263 62 23-24
neslihan@inhouseiletisim.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.