MediaCat

‘Çocuklarımız İçin Bayramda Tertemiz Giysiler’ kampanyası

Ariel, ses getirecek önemli bir kampanyaya daha imza atıyor: ‘Çocuklarımız İçin Bayramda Tertemiz Giysiler’ Kampanyası…

‘Çocuklarımız  İçin Bayramda Tertemiz Giysiler’ kampanyası

Ariel, ses getirecek önemli bir kampanyaya daha imza atıyor: ‘Çocuklarımız İçin Bayramda Tertemiz Giysiler’ Kampanyası. Kampanya ile Ariel Türkiye’deki toplumsal dayanışma ve paylaşım geleneğini sürdürerek küçülen giysileri 0 – 13 yaş arasındaki ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştıracak. Ariel’in kampanyasına Neşe Erberk de üçüz kızlarının küçülen giysileriyle destek oluyor.

Ağustos ayı boyunca İstanbul, İzmit, Bursa, İzmir, Ankara, Adana, Mersin, Gaziantep, Samsun ve Antalya’da bulunan alışveriş merkezinde kabul edilecek kıyafetler kendi içlerinde yaş ve cinsiyete göre ayrıştırılacak. Alınan giysiler, öncelikle Ariel tarafından temizlenip ütülenecek. Yeni gibi tertemiz hazırlanacak giysiler daha sonra KEDV’in desteğiyle İstanbul, Adapazarı, Mardin ve Diyarbakır’da ihtayaç sahibi çocuklara ulaştırılacak.

Toplam 50 bin kıyafetin toplanması hedeflenen kampanya ile her yıl ‘küçülen’ giysiler el değiştirecek. Kampanya 0-13 yaş aralığındaki çocuklara yönelik olacak.  Ariel ‘Çocuklarımız için Bayramda Tertemiz Giysiler’ kampanyasıyla her yıl ortalama 50 – 70 bin giysinin alınarak ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılmasını hedefliyor

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.