‘7 Mekan 7 Modacı’ projesine turizm dalında birincilik ödülü

Her yıl 21 Şubat Dünya Rehberler Günü'nde geleneksel olarak gerçekleştirilen Turist Rehberleri Birliği (TUREB) Ödülleri

28.02.2008 - 09:47 | MediaCat

Her yıl 21 Şubat Dünya Rehberler Günü’nde geleneksel olarak gerçekleştirilen Turist Rehberleri Birliği (TUREB) Ödülleri 2008’de de sahiplerini buldu. Fashion TV Türkiye tarafından, Türkiye’nin tanıtımı adına hayata geçirilen ‘7 Mekan 7 Modacı’ projesi 2008 TUREB Ödülleri’nde Turizm Reklamı dalında birincilik ödülüne layık görüldü.

Tuğçe Güder, Azra Akın, Molly Sims gibi mankenlerin modellik yaptığı proje, Kültür Bakanlığı desteği ile Türkiye’nin yedi coğrafyasında belirlenen eşsiz mekanlarda, Atıl Kutoğlu, Rıfat Özbek, Arzu Kaprol, Özlem Süer, Dice Kayek ve Bora Aksu gibi ünlü modacıların kreasyonları ve Zeynel Abidin, Yaşar Saraçoğlu, Nurettin Sarı ve Ogün Işık gibi Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçılarının çekimleriyle gerçekleşti.

Her mekan ve kreasyon için 2 dakikalık kliplerden oluşan proje günde beş kez olmak üzere 202 ülkede yayın yapan Fashion TV’den tüm dünyadaki izleyicileriyle buluşuyor. Projenin yedinci etabı önümüzdeki aylarda gerçekleştirilecek.

Kaynak: Hürriyet

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.